Kuchyne Lidlu
podívejte se na video

Blog

Silvestrovský speciál 2021

Zapojte se do diskuze

Napište svůj komentář

Uplynulý rok byl pro všechny náročný a výjimkou není ani šéfkuchař Roman Paulus. Podívejte se, jak hodnotí nejvtipnější komentáře pod svými recepty a co si myslí o tom, že jedno z nejsledovanějších videí byl návod na to, jak uvařit vejce. Děkujeme vám za krásný rok 2021 a těšíme se na všechno, co společně ochutnáme v roce 2022!

Komentáře (3)

 • Jolana Dobešová

  Jolana Dobešová
  přidáno před 20 dny
  Dobrý den,děkuji panu Paulusovi a Lidlu za celoroční inspirativní chuťově vynikající recepty,které mají velké úspěchy u celé mé rodiny.Těším se na další díly kulinářské akademie.Přeji všem zdraví a úspěchy v novém roce.

  odpověď

 • KuchniaLidla

  KuchniaLidla
  přidáno před 20 dny
  Dobrý den, Jolano, moc děkujeme za přání a i Vám ohromně děkujeme. Bez skvělých fanoušků, jako jste Vy, bychom tu nemohli být a připravovat ty skvělé recepty pro všechny. Všem našim fanouškům (a i náhodným "kolemjdoucím") přejeme spoustu úspěchů při vaření, žádné nehody a vůni dobře připraveného jídla po celý příští rok ;-)

 • Hanka

  Hanka
  přidáno před 21 dny
  Líbí se mi Váš pořad. Naučil jste mě jídla, která jsme doma nevařili a moc nám chutnají. Přeji Vám a celému týmu všechno dobré v příštím roce. Hana

  odpověď

zobrazit vše

Newsletter
Přihlásit se

Newsletter

Pokud si přejete dostávat informace o akcích a novinkách z kuchynelidlu.cz, zadejte svou e-mailovou adresu.