Kuchyne Lidlu

přehrát video

Jednička v čerstvosti

Ovoce a zelenina v Lidlu jsou vždy čerstvé a šťavnaté, protože se do každé prodejny v České republice dodávají každý den. Na čerstvosti nám záleží, a proto jste si zvolili Lidl za jedničku v čerstvosti.

Na základě reprezentativního výzkumu GfK Czech - Vnímání kvality a čerstvosti, realizovaného online dotazováním na vzorku 1100 respondentů starších 18 let v únoru 2018.

nejnovější akce

Vždy čerstvé a šťavnaté, protože se do Lidlu dováží každý den.

Víte, jak správně uchovávat ovoce a zeleninu? Máme pro vás několik tipů, díky nimž vydrží ovoce a zelenina čerstvé po delší dobu.

Tip 1.

Když přinesete ovoce a zeleninu z obchodu domů, rozdělte je ihned na místa, kde je budete uchovávat. Pokud budou delší dobu spolu na jednom místě, rychle ztratí svou čerstvost.

Tip 2.

U kořenové zeleniny odstraňte před uskladněním listy. Mrkev, ředkvičky, petržel, červená řepa a jiná zelenina si déle uchová svou čerstvost, pokud listy nebudou čerpat z kořene vodu.

Tip 3.

Ne veškeré ovoce nebo zelenina musí být uchovávaná v lednici. Brambory, cibuli, česnek, rajčata a ovoce můžete uskladnit na suchém, chladném a tmavém místě.

další tipy

Encyklopedie ovoce a zeleniny

Nechte se inspirovat našimi recepty, ve kterých nechybí čerstvé ovoce a zelenina.

Prev Next

více

x

Newsletter
Přihlásit se

Newsletter

Pokud si přejete dostávat informace o akcích a novinkách z kuchynelidlu.cz, zadejte svou e-mailovou adresu.